Vodafone SüperNet FiberMax ile, Evde İnternet Süper Hızlı!

FiberMax Anahtar Teslim Tarifeler

Benzersiz FiberMax Tarifelerinde evinizin ihtiyacına uygun bir tarife mutlaka var. Fiber hızı Vodafone kalitesiyle şimdi evinizde!
Siz de Fibermax ile evde internet keyfini doyasıya yaşayın.

. Öğrenci paketi 12 ay, diğer tüm paketler 24 ay taahhütlüdür.

. Tüm tekliflerde ilk 12 ay 5 TL indirim bulunmaktadır.

. Diğer kampanyalarımızda olduğu gibi, Öğrenci paketine katılım için 26 yaş sınırı uygulanmaktadır.
FiberMax/Mini
54,9 TL
32 Mbps
Fiber internet
Limitsiz
internet
60 GB
Adil kullanım (AKN)
Hemen Al
FiberMax/Midi
64,9 TL
64 Mbps
Fiber internet
Limitsiz
internet
120 GB
Adil kullanım (AKN)
Hemen Al

 

FiberMax/Maxi
74,9 TL
100 Mbps
Fiber internet
Limitsiz
internet
240 GB
Adil kullanım (AKN)
Hemen Al
FiberMax/Mega
12 Ay Kontratlı
399,9 TL
1000 Mbps
Fiber internet
Limitsiz
internet
1000 GB
Adil kullanım (AKN)
Hemen Al

Eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın

Evinize Vodafone SüperNet'i tercih edin, sadece 5 adımda sizi hiç uğraştırmadan internetinizi bağlayalım.
 • Başvuru Formunu doldurarak internet başvurunuzu gerçekleştirebilir, yada 0850 707 0 542'yi arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • SüperNet ev internet paketlerine başvurduğunuzda internet hattınız aktiflenir.
 • Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Anahtar Teslim Kurulum ekibimiz randevu için sizi arar ve müsait olduğunuzda evinize gelir
 • Bina içi kablolama ve evinizin içindeki bağlantıyı kontrol eder.
 • Uçtan uca modem ve internet kurulumunuzu sağlar. Böylece siz de usta usta gezmeden evinizden rahat kurulumun keyfini yaşar ve internete bağlanırsınız. Üstelik modeminiz ücretsiz.
Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.


Kampanya Esasları

  FiberMax Tarifeler Esasları

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Süpernet FiberMax Kampanyası ile aboneler İnternet hizmetinden 24 ay boyunca indirimli olarak bu formda belirtilen seçmiş olduğu paket fiyatından faturalandırılır.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre değerlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedeli, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0212 434 00 04’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında modem Abonelik süreci boyunca Abonenin kullanımı için Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacak ve modem kurulum hizmeti Abone’ye hediye edilecektir.
 • Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücretialınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. ?u kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Aboneliğin sona ermesi durumunda, modemin çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak abonelik iptalini takiben 20 gün içinde Vodafone Net tarafından bildirilen kargo firmasına Vodafone Net’e gönderilmek üzere teslim edilmesi gerekmektedir. Bu koşullara uyulmaması durumunda, modem bedeli aboneye belirtilen son gönderim süresini takip eden ilk fatura döneminde faturalandırılır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetleni almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart FiberMax aylık ücretlerinden faturalandırılacaktır.
 • Bu formdan doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, Süpernet FiberMax kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

SSS

  Sıkça Sorulan Sorular

 • 1. Vodafone Süpernet Fibermax hizmeti nedir?
  Vodafone Süpernet Fibermax hizmeti Vodafone’un kendi fiber altyapısı ile sunduğu 1000 Mbps’e varan hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir. Yalnızca Vodafone’un kendi Fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulur.
 • 2. Vodafone Süpernet Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?
  Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Sadece Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur. Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • 3. Nasıl Vodafone Süpernet abonesi olabilirim?
  Yeni bir internet talebinde bulunarak Vodafone Süpernet abonesi olabilirsiniz.
  Eğer mevcutta bir internet hizmetiniz mevcutsa yeni bir internet talebinde bulunarak Vodafone Süpernet abonesi olabilirsiniz. Vodafone Süpernet aboneliğiz sağlandıktan sonra eski internet hizmetinizi eski işletmecinizden iptal edebilirsiniz.
 • 4. Vodafone SüperNet Fibermax Kampanyası nedir?
  24 ay boyunca 1000 Mbps’e varan Fiber hızların ayda sadece 54,90’dan başlayan fiyatlarla sunulduğu kampanyadır. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir.
  Kampanya kapsamında modem ve kurulum Vodafone Net tarafından sağlanmaktadır.
 • 5. Cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?
  Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedeliniz, faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile ödeme belgesini, Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir.
 • 6. Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?
  Kampanya kapsamında 96 TL olan aktivasyon ücreti aboneden alınmamaktır.
 • 7. Vodafone Süpernet kampanyasına katılım için gerekli şartlar nelerdir?
  Kampanyadan faydalanmanız için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Altyapınızın uygun olması yeterlidir
 • 8. Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?
  Alınan hizmetle ilgili bedeller dışında başka ücret ödenmeyecek.
 • 9. Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?
  Kampanya kapsamında Abonelik süresince 350 TL değerindeki modem Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak abone kullanımına sunulmaktadır.
  Aboneliğin sona ermesi durumunda, modemin çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak abonelik iptalini takiben 20 gün içinde MNG kargoya Vodafone Net’e gönderilmek üzere teslim edilmesi gerekmektedir. Bu koşullara uyulmaması durumunda, modem bedeli aboneye faturalandırılır.
 • 10. Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?
  Kampanya kapsamında 250 TL bedelindeki kurulum hizmeti aboenelere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 • 11. Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?
  Kampanyaya abone olabilmek için 0850 707 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.
 • 12. Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?
  Kampanya 31.10.2016 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • 13. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?
  TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi
  Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport
  İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname
  İlgili sözleşme ve başvuru formları
 • 14. Kampanya taahhüt dönemi sonrasında aylık ücretlerim ne kadar olacak?
  Yeni bir kampanya ya da değişiklik talebiniz olmaması durumunda, www.vodafone.net.tr sitesinde yer alan Fibermax hizmetleri liste fiyatları üzerinden hizmet almaya devam edersiniz.
 • 15. İnternet hız ve kotamı / telefon paketimi nasıl değiştirebilirim?
  Vodafone Süpernet müşteri hizmetlerini (0850 707 0 542) arayabilirsiniz.
 • 16. İnternet hattımı nasıl iptal ettirilir?
  0850 635 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal talebinden bulunduktan sonra iptal dilekçesi yönlendirilen adrese gönderilerek iptal edilebilir.
 • 17. İnternet hizmetleri iptal edilirse ne olur?
  Hizmetin taahhüt süresi bitiminden önce iptal ettirilmesi durumunda verilen indirimler ve ücresiz sunulan hizmet bedelleri ödenir. Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır. Modemin daha önce belirtildiği şekilde Vodaofne Net’e teslim edilmesi gerekir.
 • 18. Fibermax hizmetinden faydalanırken taşındığımda altyapı sağlanamazsa iptal nedeniyle ceza ödenir mi?
  Teknik altyapımızın eksikliği nedeniyle hizmet veremediğimiz durumlarda, aboneye ADSL ya da Fiber/Fiber+ hizmetine geçiş yapmak koşuluyla cezai işlem uygunlanmaz.
 • 19. Adil kullanım noktası (AKN) aşılması durumunda ayrıca ücret ödenir mi?
  Hayır. Limitsiz paketler adil kullanım noktası aşılması durumunda ek bir ücret ödenmez. Yalnızca internet hızı bir sonraki fatura dönemine kadar 3 Mbps’ye düşürülür. Fatura dönemi sonunda tekrar paket hızına yükseltilir.
 • 20. Kampanya taahhüt süresi içinde hat dondurulabilir mi?
  eçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar , tek seferde 300 güne kadar Fiber hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık İnternet erişim ücreti alınmayacaktır. İnternet erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • 21. Güvenli internet satın alabilir miyim?
  Güvenli internet kapsamında alttaki profillerden biri seçilebilir:
  1) Aile Profili (alttaki sitelerden girilmen istenmeyenler)
  a) Oyun Siteleri
  b) Sohbet Siteleri
  c) Sosyal Medya Siteleri
  2) Çocuk Profili
 • 22. Statik IP hizmeti satın alabilir miyim?
  Aylık 9 TL karşılığında statik IP hizmeti satın alınabilir.
 • 23. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?
  Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Süpernet müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. 0 850 542 0 542 numarasından Vodafone Süpernet Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.
 • 24. Hizmet için fatura kesim tarihi nedir? / indirimli olarak ne zaman hizmet almaya başlayacağım?
  Vodafone Net ’in fatura kesim tarihi her ayın 15 idir. Hizmetteki indirim ,hizmetin başlatıldığı andan itibaren uygulanır.
 • 25. Vergi tutarı nedir?
  Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.
 • İnternet hizmetim için elektronik fatura ve ayrıntılı fatura alınabilir mi?
  Hizmet için her ay fatura adresine postayla gönderilen standart faturanın yanısıra e-posta adresine gönderilmek üzere elektronik fatura hizmeti de sağlanmaktadır. www.jetfatura.com adresinden faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için bir kereliğine şifre almanız gerekmektedir. Şifre size aktivasyondan sonra otomatik olarak gönderilecektir. Şifre ile ilgili sorularınız için 0850 707 0 542’yi aramanız yeterlidir.
  Sağlanan elektronik e-fatura bilgilendirme amaçlıdır, yasal geçerliliği yoktur.
 • 26. İnternet kotasının ne kadarının kullanıldığı nasıl öğrenilebilir?
  www.jetfatura.com adresinden fatura ve kota detayları görülebilir.
 • 27. Online işlemler için jetfatura.com şifresi nasıl öğrenilebilir?
  Jetfatura şifresi abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0850 707 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.